На День Незалежності у Маріуполі планують судилище над військовополоненими – Бойченко

Home Новини звідусіль На День Незалежності у Маріуполі планують судилище над військовополоненими – Бойченко

Російські окупанти планують провести судилище над військовополоненими у Маріуполі Донецької області на День Незалежності.

У російських тюрмах на сьогодні перебувають близько 10 тис. містян. На місце судилища окупанти перетворюють Маріупольську філармонію, розповів під час брифінгу 11 серпня міський голова Вадим Бойченко, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зловили “азовців” у Маріуполі окупанти проводять постановочні “арешти”

“Маріупольську філармонію, перлину міста, де проходили лише святкові події, окупанти перетворюють на місце судилища над нашими військовополоненими та цивільними. Близько 10 тисяч маріупольців у російських тюрмах, також велика кількість військовополонених”, сказав Бойченко.

Судилище, скоріше за все, відбудеться на День незалежності 24 серпня. Таким чином загарбники намагаються для свого споживача створити “перемоги”. Оскільки реальних перемог на фронті вони не мають. А також намагаються нав’язувати брехню самим маріупольцям, нібито захисники України руйнували місто.

Російська версія трагедії в окупованій Оленівці, де вбили українських військовополонених із полку “Азов”, виглядає складною, але незграбною спробою фальсифікації. Експерти зі зброї впевнені, що зображення та відео з Оленівки свідчать це аж ніяк не наслідки застосування HIMARS, ідеться в розслідуванні CNN.

На думку експерта Кріса Кобб-Сміта, будівля колонії в Оленівці не залишилася б стояти після удару HIMARS.