На Дніпропетровщині цивільний з ножем напав на працівника ТЦК

Головна Сторінка » На Дніпропетровщині цивільний з ножем напав на працівника ТЦК

У місті Синельникове на Дніпропетровщині 18 травня цивільний з ножем напав на сержанта, який служить у ТЦК.

Нападника затримали. Про це повідомив Дніпропетровський обласний ТЦК та СП.

Внаслідок нападу військовий зазнав ножового поранення руки. Постраждалому надали всю необхідну медичну допомогу. Перед інцидентом військовослужбовці проводили заходи з оповіщення військовозобов’язаних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Сталося щось дивне, ухилянти обвалили”: соцмережі відреагували на запуск застосунку “Резерв+”

Правоохоронців оперативно проінформували про інцидент, тому поліціянти вже затримали цивільного. Нині відкрите кримінальне провадження за фактом перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань, а також за фактом замаху на вбивство.

У ТЦК зауважили, що їхній особовий склад, включно з ротами охорони, – укомплектований переважно військовослужбовцями, які втратили здоров’я на війні та визнані непридатними до проходження служби в бойових частинах.

Окрім того, там наголосили, що інцидент стався на тлі “ганебної інформаційної кампанії” для дискредитації військовослужбовців ТЦК.

18 травня змінюється порядок вручення і отримання військовозобов’язаними повісток.

Якщо військовозобов’язаний не знаходиться за адресою, яка вказана у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки, і фізично не отримав повістку, вона все одно буде вважатися врученою, йдеться на сайті Кабміну.