На фронті загинув партієць “ЄС” з Вінниччини Дмитро Лемець

Головна Сторінка » На фронті загинув партієць “ЄС” з Вінниччини Дмитро Лемець

29 січня 2024 року під час бойових дій в районі села Новомихайлівка Покровського району Донецької області загинув партієць “Євросолідарності” з села Городківка Вінницької області Дмитро Лемець.

З 1997 року Дмитро працював на цукровому заводі. Завдяки своїй наполегливості та відповідальності в останні роки обіймав посаду начальника цеху. Займався громадською діяльністю, був членом політичної партії “Європейська Солідарність”.

У лютому 2023 року Дмитро Лемець у складі Десантно-штурмових військ ЗСУ пішов захищати Україну.

Петро Порошенко назвав загибель Дмитра особистою втратою. “До повномасштабного вторгнення він був начальником цеху городківського цукрового заводу. Але вже 15 лютого 2023 року Дмитро став добровольцем і пішов до лав Десантно-штурмових військ, як і 291 наш партієць на Вінничині та 150 людей з нашого підприємства. На фронті Дмитро був поранений, після лікування швидко встав на ноги. Після повернення на фронт загинув як герой, захищаючи Батьківщину. Тепер йому назавжди 45 років… Це велика втрата для всієї України, велика втрата для нас”, пише Петро Порошенко.

“Європейська Солідарність” висловлює співчуття родині, близьким та друзям Дмитра.

У середу, 31 січня, з російського полону визволили 207 військових і цивільних українців.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський.

“Наші – вдома. 207 хлопців. Повертаємо попри все. Пам’ятаємо про кожного й кожну в полоні. Воїни та цивільні”, – сказав Зеленський.

Відбувається робота щодо визволення усіх українських полонених, заявив президент.