На Херсонщині росіяни втрачають 60-70% штурмових груп

Головна Сторінка » На Херсонщині росіяни втрачають 60-70% штурмових груп

У російських окупантів великі втрати у Кринках на лівому березі Херсонської області.

Окупанти вони втрачають 60-70% своїх штурмових груп, тож їм доводиться підтягувати резерви. Речниця Сил оборони півдня Наталія Гуменюк сказала про це в ефірі “FreeДом”, передає Gazeta.ua.

“Якщо на Запорізькому напрямку облаштована вся ситуація – від ландшафту до скупчення військ для того, щоб регулярно проводити штурми. То на Херсонському напрямку, де в районі Кринок ворог безуспішно вже багато місяців намагається вибити наших із плацдарму, тут найскладніша ситуація у них із формуванням штурмових підрозділів”, – розповіла вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Атака HIMARS по полігону: Гуменюк підтвердила

Росіяни підтягують резерви з третьої лінії оборони.

“Такі серйозні втрати для ворога – це щоразу, окрім реального знищення особового складу, це і ще серйозна деморалізація в морально-психологічному плані”, – наголосила Гуменюк.

Українські війська атакували з системи HIMARS скупчення російських окупантів на полігоні на лівобережжі Херсонської області.

Атака сталася тоді, коли на полігону у Подо-Калинівці Херсонської області прибуло керівництво угруповання “Днепр”. Вони мали перевірити вогневу підготовку підрозділів, які готують на штурм українського плацдарму у Кринках. Про це повідомляють Telegram-канали, які пишуть про війну.