На Київщині президентська партія “тріщить по швах” – політолог

Головна Сторінка » На Київщині президентська партія “тріщить по швах” – політолог

Представники партії “Слуга народу” втрачають вплив у Київській обласній раді. Представницю “слуг” Наталію Гунько на посаді голови облради може замінити представник “Європейської солідарності”, яка вимагає відставки Гунько. Про це повідомив екснардеп та політичний експерт Олександр Черненко в своєму пості на Facebook, передають “Факти та коментарі”.

“Слуги народу” на Київщині розпалися. На днях обрання нової голови облради. Політична сила “зелених” у центральному регіоні, Київській області, тріщить по швах. Вже 8 травня голову ради від “Слуг народу” Наталію Гунько відправлять у відставку. Станеться це за вимогою депутатів Київської облради від “Європейської солідарності”. Відповідні підписи депутатів вже подано. Цілком логічно, що раду очолить представник ЄС. По-перше, це найбільша фракція. По-друге, заступниця голови облради від ЄС”, пише Черненко.

За його словами, Київщина не єдиний регіон, де “слуги” почали втрачати довіру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Буде потужна реакція” нардепи хочуть карати за критику в мережі на 7 років в’язниці

“Гучні скандали, корупція, зневага закону тощо не проходять безслідно. Зараз до цього набору додалися і сварки всередині партії. Питання відсутності консенсусу всередині “слуг” та політична втрата важливого регіону свідчать про кризу всередині всієї партійної структури. Вже сьогодні ряд слуг розуміють, що це остання їхня каденція і початок завершення політичної кар’єри у партії президента. Тому багато з них шукають прихистку в інших політсилах”, резюмував Черненко.

Наталія Гунько заявила, що не збирається залишати посаду голови Київської облради.

“Офіційно заявляю, що вся подібна інформація це маніпуляції тих політичних сил, які не дивлячись на воєнний стан в країні, намагаються всіма доступними методами здійснити переворот в обласній раді”, написала Гунько у Facebook.

Вищий антикорупційний суд звільнив від кримінальної відповідальності народну депутатку від партії “Слуга народу” Маргариту Шол. Її обвинувачували у недостовірному декларуванні. Про це повідомив ВАКС і Центр протидії корупції.

Від кримінальної відповідальності нардепку звільнили через закінчення строків давності. Колегія суддів задовольнила клопотання її адвоката.