fbpx

На мексиканському відпочинку: “богиня” Дорофєєва захопила сексі-фігурою в мінібікіні

Головна Сторінка » На мексиканському відпочинку: “богиня” Дорофєєва захопила сексі-фігурою в мінібікіні

Виконавиця Надя Дорофєєва разом із чоловіком Володимиром Дантесом гайнула у відпустку. Зіркове подружжя насолоджується відпочинком у мексиканському місті Тулум.

Пара ділиться не лише сонячними публікаціями в Instagram. Зокрема, Дорофєєва встигла і попозувати в зеленому мінібікіні, і розповісти, чим саме вразив її Тулум. Перш за все співачка зазначила, що їжа тут смачна.

“Не дарма мексиканська їжа входить до списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО”, – додала вона.

За словами зірки, вечірки тут на кожному кроці.

“З ранку музика грає тихіше, але скрізь. А надвечір вона зливається в один “туц-туц”. І найнезвичайніше, що люди тут почуваються так відкрито, ніхто не тиснеться по кутах і не соромиться, всі танцюють”, – пояснила Дорофєєва.

Їй до вподоби також погода і сеноти.

“У січні це просто кайф. Мені не спекотно і не холодно. Наступне – сеноти. Назва прийшла з мови індіанців майя від слова ts’onot (“колодязь”). Майя вважали їхні води священними. Ми поїхали туди своєю машиною та своєю компанією, і це класно, на відміну від групових екскурсій. Провели там багато часу, фотографувалися, плавали і ще обмазалися лікувальним брудом”, – поділилася артистка.

А ще подружжя випробувало одну із мексиканських церемоній – темаскаль.

“Це щось на зразок лазні, в якій ви перебуваєте три години. Там ви співаєте, граєте на інструментах, говорите про бажання і наміри, плачете або смієтеся, або й те й інше, медитуєте та очищаєтеся”, – додала Дорофєєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рецепти вічної молодості від Джей Ло та пружної шкіри від Візерспун: які beauty-секрети мають зірки

У коментарях під знімком користувачі мережі висловили захоплення фігурою співачки:

“Богиня”, “Який прес у Надії”, “Заздрю Дантесу”, “Немає слів”.

Співачка Надя Дорофєєва потішила фанів відвертим фото в спокусливому спідньому. Одягнула білий ліфчик, кофтину на ґудзиках і спортивні штани, які трохи приспустила, щоб додати пікантності. У дописі під фото в Instagram запитала жартома, відколи це “теплі шкарпетки – не сексі?”.