На одному з напрямків немає бойових зіткнень

Головна Сторінка » На одному з напрямків немає бойових зіткнень

На Лимансько-Куп’янському напрямку російські окупанти не переходять до бойових зіткнень.

Але вони використовують артилерію та авіацію, сказав начальник пресслужби Східного угруповання військ ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Ми бачимо перекидання на Лимано-Куп’янському напрямку 25-ї армії, там зараз відбувається деяке затишшя у тому плані, що не відбувається безпосередніх бойових зіткнень. Противник зараз більше робить акцент на артилерію, 464 рази він обстрілював наші позиції та 13 разів використовував авіацію на цьому напрямку. Проте до бойових зіткнень він не переходить після того, як добряче отримав на горіхи від Сил оборони на цьому напрямку”, повідомив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наступ ворога сповільнився на Куп’янському напрямку

Ворог намагається працювати тактичною авіацією з дальніх відстаней.

“Ми маємо на озброєнні і “Стінгери”, і “Перуни”, і радянські засоби, окрім цього маємо зенітно-ракетні установки, які відповідають на будь-які підльоти, в тому числі і безпілотної авіації противника, і тактичної в цілому. Загалом противник боїться близько підлітати до наших позицій, працює з тилу, по навісній траєкторії, оскільки неодноразово при підльотах безпосередньо до наших позицій вражалися їхні гелікоптери, літаки, тому вони намагаються працювати з дальніх дистанцій”, підсумував Євлаш.

Збройні сили України важко, але просуваються вперед, проривають укріплення російських окупантів і звільняють свою землю. А російська армія, яка раніше вважалася “другою” у світі за потужністю, перетворилася нині у другу в Україні, сказав генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у Брюсселі.