“На півдні – гаряче. Холод вплине ситуацію на фронті” – експерт дав прогноз на осінь

Головна Сторінка » “На півдні – гаряче. Холод вплине ситуацію на фронті” – експерт дав прогноз на осінь

Ситуація на сході та півдні України залишається складною. Дуже гаряче на півдні там сконцентровано дуже багато російських військ.

З наближенням холодів ситуація ставатиме складнішою, однак це не зупинить просування Збройних сил. Про це в коментарі Gazeta.ua розповів військовий експерт Іван Ступак.

“Про багато ділянок на фронті ми не знаємо і їх не згадують, але це не означає, що там нічого не відбувається. Гаряче по всій лінії фронту. Але вся увага прикута до двох напрямків південь, де ми просуваємося, і схід де росіяни думали рухатися вперед, але начебто зупинилися і не наступають. Судячи з мапи бойових дій, дуже гаряче на півдні там сконцентровано дуже багато російських військ. У бік Оріхового, наприклад. Якщо там просування наших буде активнішим, то росіяни забиратимуть своїх військових з Бахмута”, сказав Ступак.

Такий варіант цілком можливий, додав експерт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Може стати проривом” що відомо про результати нового “Рамштайну”

“Коли не вистачає на одному напрямку ресурсів, їх треба звідкись забирати. А логічно це робити там, де найменш перспективно, або потроху з різних напрямків. Але забирати їм доведеться”, пояснив Ступак.

Осінь і зима погіршать умови роботи на фронті, однак Збройні сили продовжать просуватися, наголосив експерт.

“До сезону дощів наші військові готуються. Це не стане перепоною для операцій. Хоча росіяни розраховують, що буде якесь затишшя. Але ні, не буде. Ми чекаємо на ракети Atacms, щоб можна було вражати ворога на більші відстані. Як тільки вони з’являться, то росіянам доведеться ховатися навіть далеко від фронту. Хоча холоди, звісно, вплинуть на ситуацію. Але великою перепоною це не стане”, уточнив Ступак.

Ворог намагався прорвати оборону Збройних сил України в районах Сєверного та Авдіївки. На Мелітопольському напрямку Сили оборони продовжують наступальну операцію. Наші захисники успішно відбили атаки противника в районі Роботиного Запорізької області.

На Бахмутському напрямку наші захисники успішно відбили атаки противника в районі східніше Богданівки та південно-східніше Білої Гори Донецької області. Ворог намагався відновити втрачене положення в районі Кліщіївки Донецької області, але успіху не мав. На Сіверському, Слобожанському, Куп’янському, Лиманському, Шахтарському, Херсонському напрямках ворог обстріляв ряд населених пунктів.

Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.