На популярному курорті завалився двоповерховий ресторан – є жертви

Головна Сторінка » На популярному курорті завалився двоповерховий ресторан – є жертви

На популярному іспанському курорті Майорка розвалився двоповерховий ресторан.

Є загиблі й поранені, пише Sky News.

“Унаслідок обвалення будівлі ресторану на пляжі загинули четверо людей, ще щонайменше 16 дістали поранення, зокрема дуже серйозні. Дах двоповерхового ресторану Medusa Beach Club у Пальмі обвалився 23 травня приблизно о 20:30 за місцевим часом”, – сказано в повідомленні.

Слідство досі з’ясовує причину інциденту, але один із представників місцевої поліції в коментарі іспанській радіостанції RNE повідомив, що тераса ресторану могла обвалитися через надмірну вагу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Троє загиблих і дюжина поранених – гучна вечірка скінчилася стріляниною

Раніше влада іспанських Балеарських островів, найбільшими з яких є популярні серед тусовщиків місця відпочинку: Майорка, Менорка, Ібіца і Форментера, вирішила посилити правила роботи для питних закладів і човнів для вечірок.

Нові правила забороняють розпивання спиртних напоїв на вулицях у ключових туристичних зонах островів Ібіца і Майорка, за винятком терас та інших ліцензованих територій. Алкоголь не продають у магазинах з 21:30 до 8:00.

Усі зазначені заходи було вжито для боротьби з надмірним туризмом на Балеарських островах, які вже не перший рік намагаються відвадити галасливих туристів-тусовщиків та натомість привабити спокійних сімейних відпочивальників.

Венеція знайшла спосіб збільшити надходження в бюджет у сезон туризму. За 10 днів італійське місто заробило на туристах 1 млн.