fbpx

На Росію треба більше давити санкціями – Зеленський

Головна Сторінка » На Росію треба більше давити санкціями – Зеленський

Європейський Союз має розширити санкції проти Російської Федерації.

Про це заявив президент Володимир Зеленський на пресконференції після саміту Україна-ЄС.

“Вчора мав розмову з федеральним Канцлером Німеччини і президентом Франції. Однією з ключових тем була координація кроків України та ЄС для досягнення миру на сході нашої держави.

Разом з ЄС ми єдині в тому, що відповідальність за відсутність прогресу у мирному врегулюванні на Донбасі повною мірою лежить на Російській Федерації, яка беззаперечно є стороною конфлікту, що буде сьогодні зафіксовано у спільній заяві”, – сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський окупант поранив українського воїна

“Ми вдячні за те, що ЄС з року в рік продовжує обмежувальні заходи щодо Росії, але потреба у зміцненні санкційного тиску назріла давно.

До санкційних списків мають потрапити всі, хто брав участь в організації та проведенні виборів до Держдуми Російської Федерації у окупованому Криму і тимчасово окупованих територіях України на Донбасі”, – заявив глава держави.

“Без уваги не мають лишитися і системні порушення прав людини у тимчасового окупованому Криму”, – сказав Зеленський.

11 жовтня Зеленський провів відеоконференцію із канцлеркою Меркель і Макроном. Обговорили підготовку до саміту “Нормандської четвірки”.

Згодом Меркель і Макрон провели розмову з Путіним.

Зеленський зустрічався з Путіним у грудні 2019 року під час засідання “нормандської четвірки” в Парижі. Відтоді зустрічей із президентом країни-агресора не було.