На Сумщині активізувалися російські ДРГ

Головна Сторінка » На Сумщині активізувалися російські ДРГ

Диверсанти намагаються прорватися на територію України по кілька разів на тиждень.

Зокрема російські ДРГ активізувалися у Сумській області, заявив в ефірі телемарафону речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

“Фактично по кілька разів по тиждень диверсійні групи ворога намагаються зайти на територію України. Сумська область – це той напрямок, де ворог постійно намагається застосовувати ДРГ і проводити диверсійну діяльність. Не можна сказати, що це відбувається щоденно, що російські ДРГ намагаються зайти на нашу територію, але їхня активність досить висока” – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В’язень вербував зеків для прориву російських ДРГ до Харкова

Диверсанти намагаються знайти місця розташування українських підрозділів, дізнатися, як побудована оборона, щоб у подальшому наносити туди удари з потужного озброєння.

Хоча прикордонники не фіксують накопичення ворожих сил на Сумському напрямку, але провокації не виключаються, додав Демченко.

Російські окупанти намагаються захопити Вовчанськ на півночі Харківської області.

Вони використовують звичну для себе тактику – місто просто стирають з лиця землі, розповів в ефірі телемарафону військовослужбовець 57-ї окремої мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка із позивним “Історик”.