fbpx

На Святвечір вразливими будуть ноги

Головна Сторінка » На Святвечір вразливими будуть ноги

Медичний гороскоп на січень

1 Не переїдайте і не зловживайте міцними напоями. Підвищується ламкість судин. Проявиться схильність до алергій на препарати.

23 Різкі рухи тулуба можуть призвести до зміщення хребців у попереку чи защемлення нервів. Не носіть важкого. Непокоїтимуть ревматичні болі. Відкладіть візит до косметолога.

45 Не плануйте тривалі походи. Знижуйте інтенсивність тренувань. Швидко втомлюватиметеся. Рухайтеся обережно. Падіння супроводжуватимуться переломами.

67 Вразливі будуть ступні. Не видаляйте мозолі й нарости на ногах. Носіть зручне взуття. Скасуйте похід до косметолога.

810 Уникайте контакту з тваринами. Можуть нанести важкі тілесні ушкодження. Добре обробляйте поранення. Є небезпека зараження крові. У лежачих хворих може підвищитися температура.

1112 Бережіть голосові зв’язки, є ризик втратити голос. Відкладіть операції в ділянці горла. Загострюються хвороби щитоподібної залози. Не розпочинайте прийом гормональних.

1315 Вранці робіть дихальну гімнастику. Більше бувайте на свіжому повітрі. Погіршується епідемічна ситуація. Уникайте натовпів.

1617 Не перевантажуйте шлунок. Лікуйте сколіоз. Слідкуйте за поставою. Кровотечі легко зупинятимуться. Вдало пройде лікування і протезування зубів.

1820 Відчуватиметься загальне погіршення самопочуття. Загострюватимуться хвороби серцево-судинної системи. Уникайте стресів. Приймайте теплу ванну перед сном.

2122 Вразливий буде кишечник. Не ігноруйте болю в животі. Хворі на ентерит чи коліт мають дотримуватися суворої дієти. Запишіться до масажиста.

2324 Захистіть шкіру обличчя від морозу. Видалення вугрів довірте косметологу. Зволожуйте шкіру рук. Можлива поява тріщин. Погіршується стан здоров’я урологічних хворих.

2526 Запобігайте розповсюдженню хвороб, що передаються статевим шляхом. Користуйтеся протизаплідними засобами. Не робіть абортів. Займіться профілактикою недуг верхніх дихальних шляхів. Позбавтеся хронічних застуд.

2728 Організм реагуватиме на зміну атмосферного тиску. Хворим на стенокардію необхідно слідкувати за самопочуттям. Не вживайте тонізуючих препаратів і напоїв. Бережіть очі від феєрверка.

2931 Погіршується перистальтика кишок. Загострюється геморой. Запобігайте розвитку закрепів. Не їдьте в далеку подорож. Акліматизація проходитиме важко. Остерігайтеся харчових отруєнь. Не пийте сирої води.