fbpx

На українсько-білоруському кордоні включили гімн України та поставили білборди

Головна Сторінка » На українсько-білоруському кордоні включили гімн України та поставили білборди

На українсько-білоруському кордоні 9 травня з’явилися білборди, а в деяких пунктах пропуску українські прикордонники включили державний гімн.

На білбордах, спрямованих у бік білоруських прикордонників, зображені українець і білорус з кувалдами в руках під жовто-блакитним і біло-червоно-білим прапорами та напис: “Разом перемогли фашизм, разом переможемо рашизм”. Про це повідомляє телеканал “Белсат”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикордонники Білорусі звинуватили ДПСУ в залякуванні “манекеном Валерою”

Також сьогодні вранці у пунктах пропуску “Прикладники”, “Вичівка”, “Городище”, “Копище”, “Виступовичі”, “Переброди” українські прикордонники включали гімн України.

Як повідомили “Белсату” організатори, акція проводиться з метою нагадати білорусам про спільну боротьбу під час Другої світової війни.

Щоб покепкувати над білорусами, українські прикордонники гучно вмикають на кордоні сигнали повітряної тривоги.

Сигнал повітряної тривоги часто лунає на Житомирській та Рівненській ділянках кордону, повідомляє білоруське видання “Белсат”.

Такі заходи спрямовані на те, щоб сусіди, які ще не визначилися, на чиєму вони боці у цій війні, все ж таки розуміли: коли тривога лунає по декілька разів удень і вночі це жахливо, кажуть українські прикордонники.

Generated by Feedzy