fbpx

На яких східних напрямках окупанти намагаються “продавити” оборону ЗСУ: генерал відповів

Головна Сторінка » На яких східних напрямках окупанти намагаються “продавити” оборону ЗСУ: генерал відповів

Російські війська намагаються “продавити” Сили оборони України на Лиманському та Бахмутському напрямках.

Разом з тим вони зазнають великих втрат. Про це під час робочої поїздки у підрозділи, які тримають оборону на найважчих напрямках, повідомив командувач Східного угруповання військ генерал-полковник Олександр Сирський.

Сирський поспілкувався з командирами підрозділів, ознайомився із оперативною ситуацією, особливостями дій ворожих військ на певних напрямках та надав рекомендації для покращення оперативної ситуації, щоб завдати ворогу якомога більших втрат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія поспішає з новим масштабним наступом ‒ аналітики ISW

“На підступах до Бахмута наші військові проявляють неабияку витримку та професіоналізм, що сковує дії противника і приносить велетенські втрати для російських окупантів у людській силі. Завдяки професійним діям наших захисників російські загарбники не можуть прорвати оборону фортеці Бахмут”, зазначив генерал.

Він наголосив, що українські захисники демонструють абсолютну відданість та відвагу задля захисту українських громадян.

Сирський також нагородив захисників за мужність, хоробрість та кмітливість проявленні під час запеклих боїв з російським агресором на сході.

Російські загарбники хочуть перерізати шляхи постачання Бахмута Донецької області. Водночас вони зазнали поразки біля Вугледара та на Запорізькому напрямку. Росіяни також намагаються перехопити ініціативу на схід від Куп’янська. Про це свідчать нові карти бойових дій в Україні, оприлюднені Інститутом вивчення війни (ISW).

Протягом минулої доби українські війська відбили атаки російських загарбників біля 10 населених пунктів Донецької та Луганської областей.

Generated by Feedzy