fbpx

На захоплених територіях Донбасу росіяни мобілізували майже всіх чоловіків – ГУР

Головна Сторінка » На захоплених територіях Донбасу росіяни мобілізували майже всіх чоловіків – ГУР

На тимчасово окупованих Росією територіях Луганської та Донецької областей майже все чоловіче населення вже мобілізоване.

За даними української розвідки, після анексії Росією захоплених територій Херсонської та Запорізької областей, там теж оголосять мобілізацію. Про це в коментарі The Guardian розповів представник ГУР Міноборони України Вадим Скібіцький.

За його словами, завдання України полягає в тому, щоб завдати найбільших втрат Росії на полі бою. Це разом із санкціями й політичною ізоляцією матиме вплив на російську економіку й суспільство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мобілізованих кримських татар Росія відразу відправляє на найінтенсивніші ділянки фронту Генштаб

Представник воєнної розвідки України також назвав “високою” загрозу застосування Росією тактичної ядерної зброї проти України.

“Удари, імовірно, будуть націлені на місця вздовж лінії фронту, де дислокується велика кількість особового складу й техніки, а також на важливі командні центри й критичну інфраструктуру”, сказав Скібіцький.

За його словами, щоб зупинити такі удари, Україні потрібні не лише зенітні, а й протиракетні системи.

У російському Новосибірську знову кинули пляшки із запальною сумішшю в приміщення чергового військового комісаріату.

Мобілізація у країні-агресорці супроводжується обшуками, блокуванням доріг і пошуком “неблагонадійних”.

У виступі 21 вересня Володимир Путін попередив, що “у разі загрози територіальної цілісності РФ і для захисту нашого народу ми обов’язково застосуємо всі системи озброєнь. Це не блеф”.

Generated by Feedzy