НАБУ і САП прийшли до голови Державної судової адміністрації

Головна Сторінка » НАБУ і САП прийшли до голови Державної судової адміністрації

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура підозрюють голову Державної судової адміністрації Олексія Сальнікова у підбурюванні до надання хабаря суддям Верховного суду за винесення рішення на користь комерційного підприємства.

У чиновника провели обшуки. Про це повідомили САП і НАБУ.

За даними НАБУ, голова ДСА у березні отримав від представника комерційного підприємства $7,5 тис, з яких $5 тис. мав передати суддям за винесення рішення, а $2,5 тис. залишені собі за посередницькі послуги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДБР затримало скандального ексвоєнкома Одеського ТЦК

Надалі, за версією слідства, чиновник обіцяв посприяти у винесенні рішення суддями Верховного суду, зокрема й через залучення до цього колишнього голови суду Всеволода Князєва.

Однак, після викриття Князєва на одержанні хабаря, поведінка голови ДСА різко змінилася і він почав ухилятися від вирішення питання, розповіли в НАБУ.

15 травня детективи НАБУ затримали Князєва. Повідомили про отримання ним хабаря у $2,7 млн. Також обшукали інших суддів.

Князєву та адвокату повідомили про підозру.

Пленум Верховного суду висловив недовіру Князєву, його достроково позбавили статусу голови суду. 18 травня Князєва арештували із альтернативною заставою у 107 млн грн, згодом суд зменшив заставу до 75 млн грн.

Цього місяця суд залишив Князєва під вартою до 8 вересня.