fbpx

Начальник центру комплектування розповів про повістки і навчання мобілізованих

Головна Сторінка » Начальник центру комплектування розповів про повістки і навчання мобілізованих

Роздавати повістки мають право будь-де.

Військовозобов’язані проходять підготовку в учбових частинах. Також можуть бути направлені на навчання за кордон. Про це розповів начальник територіального центру комплектування у Бурині в Сумській області Сергій Павлов, повідомили “Суспільне”.

“У законі не прописано, де забороняється роздавати повістки”, сказав начальник центру.

Військовий розповів про ухилянтів, які “шукають жінок з інвалідністю, на них одружуються, надають документи” або “починають вступати в університети, училища”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військово-лікарські комісії реформують

“Військовозобов’язаних ми відправляємо, майже всіх, в учбові частини. Там вони проходять всю підготовку від одного до трьох місяців. Є які проходять у нас, є які їдуть в інші країни: Польща, Німеччина, проходять там бойову підготовку. Люди, які служили і мають досвід, відправляємо вже у бойові військові частини, але люди, які не служили всі потрапляють в учбові частини”, сказав Павлов.

Також начальник центу пояснив забезпечення спорядженням.

“Коли у нас військовозобов’язаний відправляється у військову частину або учбову частину, необхідно щоб у нього було у що перевдягнутися: труси, шкарпетки. А все решту забезпечує військова частина. Тобто і каремати, і речові мішки, і форму, і спорядження, все згідно з нормами військовослужбовцю видається”, сказав.

У лютому продовжили дію воєнного стану на 90 діб. Також продовжили дію загальної мобілізації.

З 1 лютого почав діяти новий порядок виплат додаткової грошової винагороди військовослужбовцям Сил оборони і співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ.

Generated by Feedzy