Нацполіція не хоче роздавати повістки – Вигівський

Home Новини звідусіль Нацполіція не хоче роздавати повістки – Вигівський

Голова Національної поліції Іван Вигівський виступає проти ідеї надати поліцейським повноваження роздавати повістки військовозобов’язаним без участі військових.

За його словами, у поліцейських і без того “дуже багато свого функціоналу”. Про це Вигівський сказав в інтерв’ю Українським новинам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Треба зробити правила однаковими для всіх – Умєров прокоментував новий закон про мобілізацію

“Ми вважаємо, що кожен повинен займатися своєю роботою. Ми і так підхоплюємо різноманітні моменти. Чому? Бо поліція найбільший правоохоронний орган, тому ми і підставляємо плече іншим правоохоронним структурам, і якщо ми цього не будемо робити, то деякі важливі напрямки роботи просто впадуть”, – зазначив Вигівський.

Він також розповів, що поліція нині документує сотні кримінальних правопорушень серед представників ТЦК і СП, де вони отримують неправомірну вигоду, і таким чином люди не йдуть служити.

“Виходить, що ми будемо з одного боку документувати, а з іншого ще й повістки роздавати? Тому, я вважаю, що в нас достатньо роботи. Ми й так максимально допомагаємо стосовно мобілізації, встановлюємо місця знаходження ухилянтів”, – додав Вигівський.

Українські поліцейські нині дбають про безпеку всередині країни і вже максимально задіяні у складі Сил безпеки і оборони. Так пропозицію мобілізувати 100 тисяч правоохоронців прокоментував голова Нацполіції України Іван Вигівський.

За його словами, в штаті нині є 120 тис. поліцейських. Гранична штатна чисельність була затверджена Кабміном.