Найдешевші варіанти опалення будинку або квартири

Головна Сторінка » Найдешевші варіанти опалення будинку або квартири

Ефективне опалення в будинку або квартирі не обов’язково повинно бути дуже дорогим. Адже ціни на опалювальну техніку значно виросли і багато людей шукають найдешевші варіанти опалення для своєї оселі.

У цій статті розглянемо три найдешевших, але ефективних варіантів опалення, які дозволяють заощадити кошти та забезпечити комфорт в холодну пору року.

Перші в списку найдешевших варіантів опалення – металокерамічні обігрівачі. Головна відмінність від усіх інших обігрівачів – принцип роботи, а саме кераміка в середині та інфрачервоний обігрів. На всю продукцію виробник дає 5 років повної обмінної гарантії тому ви можете купити обігрівач зараз та користуватися їм довгі роки. Тим більше термін експлуатації металокерамічного обігрівача більше ніж 25 років.

Обігрівач UDEN-S гріє тверді конструкції, підлогу і стіни, а від них тепло рівномірно розподіляється по всьому приміщенні. Велика перевага в тому, що всередині обігрівача вбудований керамічний накопичувач тепла, який збільшує теплоємність приладу. Після того як обігрівач вимикається металокерамічна панель остигає приблизно годину. При цьому виділяє тепло, але не споживає електроенергії.

У цього бренда металокерамічних обігрівачів, також є унікальний прилад – теплий плінтус UDEN-S. Його унікальність в тому, що він не тільки обігріває приміщення, а ще перешкоджає появі грибка і цвілі на холодних сирих стінах. Монтується теплий плінтус на стиках стін та підлог на місце звичайного плінтуса. Також теплий плінтус часто використовується для обігріву балконів та лоджії з панорамними вікнами. Завдяки довгохвильовому інфрачервоному обігріву він створює теплову завісу і блокує попадання холодного повітря в приміщення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найпопулярніші моделі кондиціонерів CooperHunter

Ще один найдешевший варіант опалення – теплові насоси повітря-повітря. Це кондиціонери інверторного типу, які працюють на обігрів в температурному діапазоні від -15°С до -30°С. Варто відзначити що купити кондиціонер бренду CooperHunter ви зможете з офіційною гарантією та сервісним обслуговуванням в цьому магазині.

В них йде утеплений зовнішній блок з підігрівом компресора, що дає змогу працювати при критично низьких температурах, при цьому ККД практично не зменшується.

Також, завдяки вбудованому датчику клімат контролю, тепловий насос підтримує температуру в приміщенні, працюючи на низьких обертах з мінімальним споживанням електроенергії. А WI-FI-модуль, який є в кожному тепловому насосі CooperHunter, дає можливість видалено налаштовувати температуру в приміщенні через смартфон або планшет.

І на завершення, поговоримо про не менш важливий етап – монтаж обраної системи опалення чи кондиціонування. Замовлення послуг у перевірених фахівців гарантує ефективну роботу системи та дозволить уникнути непередбачених проблем в майбутньому. Фірми, які спеціалізуються на кліматичному обладнанні, мають сертифікованих майстрів монтажу та використовують професійне обладнання та матеріали при виконанні робіт.

З приводу монтажу радимо звернутись саме сюди – кондиціонери Київ. Опалення вашого житла може бути не тільки ефективним, але й бюджетним. Тож вибирайте технології, які відповідають вашим потребам та бюджету, та замовляйте встановлення в перевіреному місці – компанії Актив Клімат.

Кондиціонери CooperHunter Київ – це один з найпопулярніших і надійних брендів кондиціонерів на ринку. Вони пропонують широкий асортимент моделей, включно з кондиціонерами для дому та офісу, а також для комерційних цілей.