fbpx

Найманця бойовиків засудили до дев’яти років в’язниці

Головна Сторінка » Найманця бойовиків засудили до дев’яти років в’язниці

У Херсоні до дев’яти років позбавлення волі засудили учасника терористичного угрупування.

Уродженця села Червона Поляна Каховського району Херсонської області визнали винним в участі та сприянні терористичній організації, повідомляє Херсонська обласна прокуратура.

Прокурор довів, що чоловік з жовтня 2014 року по березень 2015 року добровільно вступив до лав “Отдельного казачьего батальона имени Ермака” у складі терористичної організації ЛНР.

Він був механіком-водієм бойової машини БТР. З вересня 2015 року по березень 2017 року зловмисник служив терористичній організації ДНР. Брав безпосередню участь у бойових діях проти Збройних сил України.

Засуджений керував бронетранспортером та вантажним військовим автомобілем “Урал”. Він ремонтував броньовані транспортні засоби та іншу військову техніку. Виконував завдання терористів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські військові знищили “техніку” ворога біля адмінмежі з окупованим Кримом

“Вирок суду набрав законної сили, а початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дня затримання громадянина та приведення вироку до виконання”, – йдеться у повідомленні.

З 10 січня окупанти на Донбасі приводять війська в бойову готовність. Також доукомплектовують військові частини, повідомляє пресслужба головного управління розвідки Міноборони.