fbpx

“Найзаповітніша мрія – мати дитину” – Руслана натякнула на поповнення в сім’ї

Головна Сторінка » “Найзаповітніша мрія – мати дитину” – Руслана натякнула на поповнення в сім’ї

Артистка 48-річна Руслана Лижичко зацікавила фанів заявою. Зірка спричинила ажіотаж, коли дала привід для підозр щодо вагітності первістком.

Переможниця пісенного конкурсу Євробачення-2004 з’явилася в образі Мавки в шоу “Маскарад”, де й заінтригувала шанувальників.

“Ви думали, що знаєте мене.Але, мабуть, не знали, що, знімаючи цю маску, Мавка готує секрет і сюрприз. У мене є Лукаш, але він ніколи в житті мене ще не образив. І саме його я так сильно покохала, що найзаповітніша мрія Мавки – мати дитину”, – сказала Руслана.

Зіркові детективи почали вітати співачку. Виконавиця Ірина Білик одразу ж запитала, чи візьме Руслана її за хрещену.

“Я хочу попросити Іру й Машу (Єфросініну. – Gazeta.ua) теж, бо Машка теж до цього докладалася”, – відповіла жінка.

Чи справді Руслана при надії, дізнавалися ведучі в програмі “Сніданок з 1+1”.

“Це не інтрига. Це крик і поклик душі. Я говорила це свідомо. Проте це інтимні речі, які ми із Сашком (чоловіком співачки. – Gazeta.ua) хочемо тримати не для кадру”, – зауважила вона.

Виконавиця зазначила, що багато хто знає, як вона жертвувала собою й особистим життям.

“Усі знали й на Майдані, і всюди, коли я багато викладалася на концертах. Знали, що віддаючи таку енергетику, дівчині буде важко закумулювати сили й завагітніти. Є фізіологія і теорія “лягай, їж, спи, відпочивай, задирай ноги, нічого не роби” – це було не для мене. Тому я знала, що йду на певні жертви”, – додала Руслана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Чому до нас із Надею пристали?” – Дантес зізнався, що його дратують питання про дітей

Співачка звернулася до жінок, які відкладають народження дітей, і підкреслила, що “немає нічого сильнішого, ніж дати життя”.

Наприкінці грудня співачка Руслана Лижичко й чоловік і продюсер Олександр Ксенофонтов відсвяткували срібне весілля. Зірка неодноразово розповідала журналістам, що планує стати матір’ю-героїнею і від чого їй варто відмовитися заради материнства. Переможниця пісенного конкурсу Євробачення-2004 зазначила нещодавно, що теми про дітей під забороною для ЗМІ. Два роки тому співачка хрестила доньку продюсера Павла Грицака й написала для хрещениці колискову “Ходить сон”.