fbpx

Напад на журналістів: Укрексімбанк ініціює нове розслідування

Головна Сторінка » Напад на журналістів: Укрексімбанк ініціює нове розслідування

Наглядова рада Укрексімбанку ознайомилася з результатами внутрішнього розслідування стосовно нападу на журналістів “Схем” та відхилила їх. Результати так і не були оприлюднені, як того раніше вимагав міністр фінансів Сергій Марченко.

Про це повідомила голова наглядової ради Укрексімбанку Оляна Гордієнко, передає Радіо Свобода.

“Наглядова рада не задоволена результатом. Не всі факти були адекватно досліджені і висновки по них, відповідно, неадекватні. І буде ініціювати нове”, сказала Гордієнко.

Внутрішнє розслідування стосується нападу на журналістів у кабінеті голови правління Укрексімбанку Євгена Мецгера. Питання “Схем” про великий валютний кредит банку спричинило агресивну реакцію голови правління, який наказав застосувати силу проти журналістів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укрексімбанк все-таки звільнив нападників на журналістів “Схем”, яких зустрічали оплесками співробітники

Перевірка тривала місяць і стосувалася дій самого Мецгера, директора департаменту інформаційної політики банку Володимира Пікалова, директора департаменту банківської безпеки Ігоря Тельбізова та начальника управління внутрішньої безпеки Олега Осіпова.

Зараз у банку фіналізують подальші кроки для проведення нового розслідування, про що на сайті державного банку повідомлять офіційно.

4 жовтня на журналістів “Схем” скоїли напад під час інтерв’ю з головою Укрексімбанку Євгеном Мецгером. У знімальної групи забрали техніку й видалили відеозаписи. Інцидент стався після того, як Мецгеру не сподобалося запитання журналіста.

Журналісти відтворили знищене відео. Також на акції вимагали відставки керівництва банку.

11 жовтня Голосіївський районний суд міста Києва відправив Мегцера під нічний домашній арешт за звинуваченням у перешкоджанні законній професійній діяльності журналістів і незаконному утриманні людей. Він написав заяву про звільнення.

9 листопада Укрексімбанк поновив на посадах відсторонених Тельбізова й начальника управління внутрішньої безпеки банку Олега Осіпова. Тельбізов та Осіпов є обвинуваченими у кримінальному провадженні, відкритому за зверненням журналістів.