fbpx

Нардеп Волошин, якого обливали “зеленкою”, намолов російської пропаганди на 100 тис. грн штрафу

Головна Сторінка » Нардеп Волошин, якого обливали “зеленкою”, намолов російської пропаганди на 100 тис. грн штрафу

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала на 100 тис. грн одеський телеканал “ТРК “Здоров’я” через російську пропаганду від народних депутатів з ОПЗЖ Іллі Киви та Олега Волошина.

Про це повідомив регулятор.

Торік у вересні в ефірі телеканалу Волошин поділив українських громадян за територіальною ознакою. Заявив, що ставлення українців до росіян залежить від території проживання.

Нардеп сказав, що українці, які живуть у центральних, а тим паче в західних регіонах України, мають “природну”, “ментальну”, “історичну” ненависть до жителів Російської Федерації. І навпаки – громадяни східних областей, зокрема Донецької і Луганської, жодної неприязні до північного сусіда не відчувають.

Складається враження, що в уявленнях Волошина взагалі не існує збройного вторгнення РФ на українські території, повідомляє Нацрада.

“Есть часть общества, которая априори понимает трагедию происходящего и готова к компромиссу и примирению, – люди с Донбасса, у которых близкие в России. А есть часть общества центральная Украина, я не говорю про западную, тех вообще там не разагитировать. На западной просто многие бы ненавидели Россию, даже если бы Россия не только Крым не забирала, еще и Кубань бы подарила, но все равно б ненавидели Москву за что-то. Вот центральная, которая все равно почему-то ненавидит Москву большевистскую или царскую и какую-либо еще”, – заявив нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Баканов спить? Депутат з ОПЗЖ відсвяткував Новий рік із Путіним

Тези Волошина збігаються із кремлівською пропагандою “громадянської війни” в Україні, спричиненої нібито спротивом російськомовного населення в Криму і східних областях проти “тотальної українізації”, “державного перевороту” тощо. І про “братній” російський народ.

Ведучі телеканалу на заяви Волошина не відреагували.

Водночас Кива заявив про “предательскую позицию”, що Україна відмовилася від російсього газу.

Позаторік у липні Волошина під парламентом облили зеленкою.

Перед цим на засіданні Верховної Ради нардеп заявив, говорячи про Крим: “Хто захоче повертатися в країну, де всі жебракують? Яка не має суверенітету. Я вчора спеціально не прийшов на це урочисте зібрання, тому що нічого відзначати”.

До голови СБУ Івана Баканова зверталися з вимогою розпочати кримінальне провадження щодо нардепа.