fbpx

Народилася ще до “Титаніка”: визначили найстарішу людину у світі

Головна Сторінка » Народилася ще до “Титаніка”: визначили найстарішу людину у світі

Уродженка Сполучених Штатів Америки 115-річна Марія Браньяс Морера стала найстарішою людиною у світі за версією Книги рекордів Гіннеса.

Вона народилася 4 березня 1907 року в американському місті Сан-Франциско. Жінка має багато онуків та правнуків, пише CNN. До 116-го дня народження їй залишилися лічені тижні.

“Марія Браньяс Морера народилася менш ніж через чотири роки після того, як брати Райт здійснили перший в історії політ, і за два роки до початку будівництва “Титаніка”, сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Демографічна криза: уперше за 60 років у КНР скоротилося населення

Під час Першої світової війни її родина повернулася до Барселони. Батько Морери помер від туберкульозу. Останні 22 роки Морера перебувала в будинку для літніх людей в іспанській Каталонії.

У травні 2020 року вона захворіла на коронавірус, але згодом одужала. Жінка має трьох дітей, 11 онуків і 13 правнуків. Марія досі веде Twitter. Спілкуватися з тисячами підписників ій допомагає дочка.

17 січня у Франції у віці 118 років померла найстарша жителька Франції та Європи черниця сестра Андре. Народжена 11 лютого 1904 року, Люсіль Рендон, яку нещодавно визнали також найстарішою людиною у світі, померла уві сні у будинку для людей похилого віку в Тулоні. До свого 119-ліття вона не дожила менше місяця.

В 2022 році після смерті японки Кані Танакі, яка померла у віці 119 років, вона була визнана найстарішою мешканкою планети.

Generated by Feedzy