fbpx

Наші замовники – весь агросектор: шлях вітчизняного виробника засобів захисту рослин

Головна Сторінка » Наші замовники – весь агросектор: шлях вітчизняного виробника засобів захисту рослин

Компанія UKRAVIT SCIENCE PARK працює на ринку 22 роки.

“Я прийшов в UKRAVIT на початку 2000 року менеджером із продажу препаратів від побутових шкідників і гризунів. Тоді під офіс орендували кімнату в Києві, і було троє співробітників. В перші робочі дні сидів телефонував у пошуках клієнтів по довідникам. Діяли обмеження часові й посадові. Власник мав своє бачення, що повинен робити кожен працівник. Через місяць звільнився директор. Посаду запропонували мені, щоб оптимізувати витрати компанії. Став одразу “десять в одному” директор, вантажник, водій, закупник, комерційний директор, маркетолог. Окрім мене, був ще працівник, який реєстрував препарати, і головний бухгалтер”, розповів в інтерв’ю журналу “Країна” Віталій Ільченко, засновник UKRAVIT SCIENCE PARK.

За словами підприємця, знаходити клієнтів у ті часи було важко.

“Мобільним зв’язком користувався мало хто, тож зустрічалися за рекомендацією, домовлялися. Відповідно, потрібно було багато їздити. Мав ненормований робочий день. Бувало, тиждень проводив у дорозі, ночував у гуртожитках. Коли вже мали контракти, домовлялися відправляти товар через провідників потягів, рейсовими автобусами”, – зазначив Віталій Ільченко.

Спочатку основною продукцією компанії були винятково засоби від побутових шкідників. “Колишній власник компанії не бачив перспективи займатися агросектором, вважав, що це ризиковано. Але у 2001 році я остаточно вирішив, що сконцентруюся на агробізнесі. Зателефонував фермеру з Миколаївщини, поля якого потерпали від гризунів. Він та ще один виробник купили весь наш обсяг препаратів проти гризунів, які ми продавали за рік. Це допомогло усвідомити масштаб потреб у препаратах для агро в Україні. Власник компанії сказав: “Викуповуй фірму. Закладаюся, що через декілька років збанкрутуєш”. Після цього розпочався новий етап розвитку компанії”, додав Віталій Ільченко.

Сьогодні UKRAVIT SCIENCE PARK випускаєте понад 160 найменувань препаратів для агросектора.

“Є ще препарати проти побутових шкідників в асортименті їх понад 300 позицій. З нами досі працюють багато клієнтів, з якими починали роботу, бо ми надійні. Сьогодні наші замовники весь агросектор країни, від невеликих господарств до агрохолдингів. Ми орієнтуємось, насамперед, на вітчизняний ринок. Але також експортуємо продукцію в Молдову, Грузію, Вірменію, Узбекистан, Ефіопію”, розповів підприємець.

Повну версію інтерв’ю з читайте в журналі “Країна”.