Ворог планував на початок весни 2026 року просуватися, але замість наступальних дій окупанти намагаються здійснити інфільтрації невеликими групами.
Про це йдеться у відповіді президента України Володимира Зеленського 15 березня, під час спілкування з журналістами.
“(Військова – Gazeta.ua) кампанія у росіян втопилася у цій весні. Вони не змогли наступати”, – розповів Зеленський.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За добу РФ втратила 740 солдатів, майже 20 систем артилерії та іншу техніку
Окупанти роблять наступальні дії, але вони всі однакові, – це намагання інфільтрації.
“Технікою пробитися нікуди вони не можуть техніку палимо”, – сказав президент.
Глава держави в оцінці дій на фронті також зазначив, що у агресора якоїсь операції масштабної наразі немає.
Водночас Зеленський визнав, що на різних частинах фронту ворог підтримує постійні штурми.
“Вони намагаються діяти, але наші воїни їх знищують”, – підкреслив президент України.
Для Сил оборони пріоритети незмінні: утримання позицій, нанесення втрат ворогу, збереження життя українських захисників в перехоплення ініціативи.
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що російські війська зосередили значну кількість сил і засобів на Запорізькому напрямку.
Інтенсивність наступальних дій ворога у районі Гуляйполя значно вища, ніж на інших напрямках.