fbpx

Наступ ЗСУ може перетворити Крим на острів – Костенко

Головна Сторінка » Наступ ЗСУ може перетворити Крим на острів – Костенко

Запорізький напрямок зараз є ключовим для Збройних Сил України.

Окупанти це розуміють та накопичують там війська, сказав народний депутат, секретар комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, полковник СБУ Роман Костенко в ефірі національного телемарафону.

“Якщо ми підемо в наступ і розріжемо війська противника у напрямку Мелітополь-Бердянськ, то фактично Крим стане островом, який постачається лише через Керченський міст, по якому ми зможемо бити”, пояснив полковник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Польський генерал припустив, звідки РФ може почати новий наступ на Україну

Костенко сумнівається, що загарбникам удасться захопити Донецьку та Луганську області до 1 березня. Подібні заяви це скоріше інформаційна операція.

“При тих силах і засобах, які сконцентровані на сході з обох сторін це малоймовірно. Враховуючи погодні умови, наявність озброєнь. Це більше інформаційна операція, щоб скувати наші сили, змусити нас маневрувати. У них багато місяців не вдається взяти Бахмут та Соледар, захоплення Донецької області зараз мало реалістичне”, підсумував нардеп.

На Донбасі російські окупанти продовжують атакувати Збройні сили України. У Бахмуті та Соледарі Донецької області не припиняють точитися важкі бої.

Водночас росіяни, можливо, готуються до оборони в Запорізькій області, свідчать свіжі карти американського Інституту вивчення війни (ISW). Триває також контрнаступ України на сході Харківської та заході Луганської областей.

Російські збройні сили дедалі частіше використовують запальні боєприпаси для проведення ударів на півдні України. Це підтверджує нещодавню оцінку ISW про те, що російські збройні сили, ймовірно, зіткнуться з нестачею звичайних артилерійських снарядів.

Generated by Feedzy