Навчання у Словаччині – нові перспективи та можливості

Головна Сторінка » Навчання у Словаччині – нові перспективи та можливості

Навчання за кордоном здається хорошим варіантом для освоєння нової професії. Школярі та майбутні студенти знайдуть для себе комфортне місце, де можна було б освоїтися і здобути професію. Але навчання в Словаччині завжди треба розпочинати з детального вивчення різних варіантів. У цій справі допомогу надасть компанія Postupai.

На абітурієнтів та школярів чекає сучасна освіта та диплом, визнаний у ЄС, безкоштовне навчання в державних університетах, можливість брати участь у програмі Erasmus+ та багато іншого. Після закінчення навчання можна розраховувати на європейську кар’єру та подальший розвиток на різних посадах у транснаціональних компаніях або повернення в Україну із новини знаннями.

Варіанти навчання

На вибір представлені як школи, і університети. Вступ до університету після 11 класів вважається найпоширенішим явищем. Фахівці допоможуть підібрати ВНЗ під потрібну спеціальність, підготують пакет документів для отримання ВНЗ та нададуть безкоштовну консультацію. Крім того, є варіант вступити до магістратури на основі диплому бакалавра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські виші під прицілом: кого чекає відрахування

Серед ВНЗ потрібно виділити найбільш популярні варіанти:

Прешовський університет в Прешові;

Технічний університет в Кошице;

Економічний університет в Братиславі;

Університет Коменського;

Університет святого Кирила та Мефодія.

Бажаючі вступити до школи у Словаччині після 9 класу також можуть вибрати гідні варіанти. Навчання при цьому безкоштовне. Щоб не було неприємних сюрпризів, заздалегідь можна вивчити словацьку мову з викладачем і бути впевненою під час вступу.

Формати допомоги від Postupai

Пропозиції від компанії мають різний характер, тому всіх їх потрібно детально вивчити:

  1. Вибір навчального закладу та спеціальності. У ході попереднього спілкування та консультацій кожен може встановити свої вимоги та побажання, після чого на їх основі будуть сформовані пропозиції;

  2. Подолання мовного бар’єру. Надаються на вибір найкращі репетитори, які ще й носії словацької мови. Це дозволить швидко вивчити мову, причому надається якісна навчальна література для вступу;

  3. Підготовка документів. Формується повний пакет документів для спрощення подальшого формування заявок.

Набір документів вражає, адже потрібно підготувати:

виписку оцінок за 8-10 клас та перший семестр 11 класу;

автобіографію;

справу з медичного закладу;

копію біометричного паспорту;

2 фотографії формату 3*4;

копію атестату з додатком.

Під час навчання студенти мають право офіційно працювати, що дозволяє набиратись досвіду.

Із 1 вересня 2027 року в Україні запроваджується новий етап освітньої реформи: учні старшої школи зможуть самостійно обирати профіль навчання та предмети відповідно до своїх інтересів і майбутніх професійних планів.

Після 9-го класу школярі матимуть два основних варіанти подальшого навчання: вступити до академічного ліцею для підготовки до університету або обрати професійну/фахову освіту в коледжі, де здобуватимуть спеціальність паралельно із загальною середньою освітою.