“Навіщо покращувати харчування? Щоб солдати розуміли, що про них піклуються”

Головна Сторінка » “Навіщо покращувати харчування? Щоб солдати розуміли, що про них піклуються”

Українська військовослужбовиця, 28-річна Світлана, тримає пластикові стакани, в які її побратим наливає чай для наших захисників. Донецька область, 15 серпня 2022 року.

 Російські окупанти стріляють не по-дитячому, але харчування на передовій через це ніхто не скасовував бійцям потрібно їсти й пити, щоб мати сили на оборону фронту, розповідає військовий, 32-річний Василь, на позивний “Каспер”. У зонах, де немає активних бойових дій, для бійців готують на польовій кухні. Але коли ми на передовій займатися цим не виходить. Рятують консерви, сухпайки й енергетичні батончики. Воду для чаю й кави гріємо на вогні. Інколи варимо компот у сусідньому саду вже дозріли яблука та сливи. Буває, хочеться домашньої їжі. Коли обстріли стають тихішими, смажимо картоплю на салі.

 Нашим військовим на передову доправляють смачні та якісні сухпайки. Ми єдина держава у світі, де в такому вигляді є навіть рідні страви. Важливо, що це саме борщ, говорить шеф-кухар Євген Клопотенко, 35 років. Сух­пайки для наших захисників, які я куштував, прості у приготуванні й суперсмачні. У росіян вони не такі. Коли відкриваєш їхній, розумієш, що маєш їсти лайно. Я пробував. Це просто радянський галімий союз смердючий. І це відповідь на запитання: навіщо покращувати харчування? Тому що солдатам треба дати зрозуміти, що про них піклуються.

Щоб регулярно читати всі матеріали журналу “Країна”, оформіть передплату ОНЛАЙН. Також можна передплатити онлайн на сайті Укрпошти за “ковідну тисячу”