fbpx

Навіщо Путін закріплює корупцію в Росії ‒ в ISW пояснили

Головна Сторінка » Навіщо Путін закріплює корупцію в Росії ‒ в ISW пояснили

Російський диктатор Володимир Путін за допомогою законодавчих маніпуляцій закріплює в державі корупцію.

Таким чином він хоче “заспокоїти політичних гравців”, які його підтримують. Про це 7 лютого пише американський Інститут вивчення війни (ISW).

За словами аналітиків, Путін продовжує “відчиняти двері” для подальшої інституціоналізації корупції в Росії за допомогою законодавчих маніпуляцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Кого тільки немає в посередництві” Данілов про “благання” Москви сісти за стіл переговорів

Так, він 6 лютого підписав указ, яким дозволив російським депутатам і сенаторам не публікувати свої доходи у відкритому доступі.

Раніше Путін затвердив указ від 29 грудня 2022 року, який звільнив усіх російських чиновників, включно з військовими та правоохоронцями, від публічного декларування доходів.

“Ці два укази, ймовірно, є спробою Кремля заспокоїти політичних гравців, які складають внутрішню базу підтримки Путіна, і, швидше за все, продовжуватимуть сприяти інституціоналізації корупції в Росії”, йдеться у повідомленні ISW.

Російське командування хоче якнайшвидше почати новий масштабний наступ, щоб встигнути до надходження важкої західної техніки до України. Водночас деякі російські пропагандисти скептично ставляться до здатності Росії почати успішний наступ наприкінці лютого. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Нерішучі кроки президента Росії Володимира Путіна щодо України вказують на ймовірну невідповідність між його максималістськими цілями та його готовністю приймати ризиковані рішення. А саме такі необхідні для їхнього досягнення.

Очільник Кремля, імовірно, виходив з помилкового припущення, що російська армія зможе змусити Україну капітулювати без значних військових жертв, повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW).

Generated by Feedzy