Навіщо водії кладуть в салон авто котячий наповнювач: незвичний лайфхак

Головна Сторінка » Навіщо водії кладуть в салон авто котячий наповнювач: незвичний лайфхак

Автомобільні експерти поділилися дивним методом, що дозволяє повністю запобігти утворенню конденсату на склі вашого автомобіля.

Один з їхніх улюблених лайфхаків передбачає використання котячого наповнювача та пари колготок – і це означає, що вам не потрібно використовувати демістер. Про це пише Mirror.

Експерти розуміють, що гранули котячого туалету призначені для вбирання екскрементів домашніх тварин, однак клянуться, що використовують їх і для поглинання вологи в повітрі.

“Ви можете використовувати його у своєму автомобілі, поклавши свіжий котячий наповнювач у пару колготок, надійно зав’язавши їх і приклавши до лобового і заднього скла, щоб увібрати всю вологу, що утворилася за ніч”, – пояснили вони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно заводити двигун авто під час морозів: чотири основні правила

Вранці їх можна прибрати, не знімаючи з автомобіля.

“Можливо, у вас завалялося кілька зайвих пар колготок або фуфайок, які вам більше не потрібні, якщо немає, то дешева пара відмінно підійде”, – зазначили експерти.

Це не єдина причина, чому зручно мати котячий туалет у машині взимку. На думку експертів з шин і дорожньої безпеки Еtyres, котячий наповнювач можна використовувати для збільшення зчеплення коліс з дорогою.

“Поглинаюча здатність котячого наповнювача забезпечує додаткове зчеплення на слизьких дорогах. Якщо ви застрягли в снігу, насипте котячий наповнювач або сіль перед шинами, щоб поглинути вологу та покращити зчеплення”, – додають експерти.

Водій служби доставки придумав незвичайний, але “сильний” і “ефективний” спосіб запобігти замерзанню лобового скла автомобіля.

Для цього знадобиться пляшка горілки та 10 хвилин вашого часу. Про це пише Dailyrecord.