fbpx

Назвали кількість завербованих за місяць на війну російських в’язнів

Головна Сторінка » Назвали кількість завербованих за місяць на війну російських в’язнів

Російське міноборони з початку 2023 року активізувало схему вербування російських ув’язнених на війну в Україні.

За даними британської розвідки, ймовірно, лише за квітень воювати погодились до 10 тисяч російських засуджених. Про це у Twitter повідомляє міністерство оборони Великої Британії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В РФ вигадали новий спосіб відстрочити другу хвилю мобілізації

У британській розвідці нагадують, що з літа минулого року засуджені були основним контингентом новобранців для ПВК “Вагнера”. Однак, група, швидше за все, втратила доступ до російської пенітенціарної системи в лютому 2023 року, коли загострилася її публічна ворожнеча з міноборони.

“Кампанія міністерства оборони РФ з вербування в’язнів є частиною ширших, інтенсивних зусиль російської армії, щоб збільшити свою чисельність. Намагаються при цьому уникнути впровадження нової обов’язкової мобілізації, яка була б дуже непопулярною серед російської громадськості”, ‒ йдеться у повідомленні.

Міністерство внутрішніх справ Російської Федерації запропонувало законопроєкт, покликаний полегшити процедуру вербування мігрантів, щоб потім відправити їх на війну в Україні.

За даними британської розвідки, російське міністерство оборони розпочало нову масштабну кампанію з набору “добровольців” на війну проти України.

Generated by Feedzy