fbpx

Назвали країни, де найбільше лютує Covid-19

Головна Сторінка » Назвали країни, де найбільше лютує Covid-19

Станом на ранок 24 листопада у світі зафіксували понад 259 млн випадків зараження коронавірусом. Найбільше хворих за весь час пандемії виявили у США (48,8 млн), Індії (34,5 млн) та Бразилії (22 млн).

Упродовж доби 22 листопада діагностували понад 555 тис. нових Covid-випадків, свідчать дані Worldometers. Найбільше смертей за добу від коронавірусу в Росії, США та Україні.

У США зафіксували понад 86 тис. нових інфікованих за добу, у Німеччині – понад 54 тис., а у Великій Британії – понад 42 тис. Далі за кількістю хворих у рейтингу перебувають РФ і Франція. Україна на 12-му місці в світі.

За добовою смертністю від коронавірусу в Європі лідирують Росія, Україна та Польща. А за добовим приростом хвороби – Німеччина, Велика Британія та РФ. Найбільшу кількість смертей серед країн світу зафіксували у США.

З початку пандемії підтвердили понад 5,1 млн смертей від Covid-19. Зараз у світі нараховують понад 19 млн активних випадків захворювання. Вилікувались від недуги понад 234 млн осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Епідемія Covid-19 в Україні спадає

Єврокомісія запропонує на початку грудня додати до терміну дії цифрового сертифіката ЄС ще одну дозу Covid-вакцини. Європейські чиновники схиляються до сценарію необхідності введення третього бустерного щеплення впродовж дев’яти місяців після останньої вакцинації.