Назвали найшкідливіший напій у світі. Ви здивуєтесь

Головна Сторінка » Назвали найшкідливіший напій у світі. Ви здивуєтесь

Багато хто вживає мінеральну воду щодня. Але цей напій вважають найшкідливішим у світі.

Вся справа в кофеїні та фосфорній кислоті у складі більшості газованих напоїв. Вчені провели дослідження і виявили, що мінеральна щільність кісток чоловіків і жінок значно знизилася після регулярного вживання газованої води, пише novamed.

Причиною дослідники назвали надмірне отримання фосфору, який перешкоджає засвоєнню кальцію. Крім того, фосфорна кислота інтенсивно виводить кальцій із кісток, у результаті вони стають крихкими і схильними до переломів.

Підсолоджені газовані напої рекомендується вживати якомога менше, особливо людям з остеопорозом або іншими захворюваннями опорно-рухового апарату. Також вчені не радять пити газовану воду після 50 років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три шкідливі ранкові звички, від яких варто позбутись назавжди

Але і це не все. Найшкідливіший напій у світі здатний спровокувати гормональні збої в організмі, що призведе до ожиріння. Для цього достатньо щодня випивати хоча б 200-300 мл, щоб набрати зайві 2,5 кг за місяць і отримати камені в нирках.

Кава – сильний психостимулятор, який викликає звикання. Спочатку ви відчуєте сильний приплив бадьорості, за яким послідує дратівливість і підвищена тривожність.

Також тих, хто п’є каву без міри чекають такі проблеми, як виснаження нервових клітин і проблема з роботою надниркових залоз.