fbpx

Назвали зріст найвищої жінки у світі

Головна Сторінка » Назвали зріст найвищої жінки у світі

Згідно з Книгою рекордів Гіннеса, туркеня, зріст якої 215,16 см – найвища з нині живих жінок у світі.

Румейса Гелгі з турецької провінції Карабюк сказала, що сподівається, що її зріст, допоможе надихнути інших приймати себе. Про це передає Книга рекордів Гіннеса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Японки стали найстаршими близнючками у світі

У дівчини рідкісне захворювання, синдром Уівера, який спричиняє прискорений ріст.

“Будь-який недолік можна перетворити на перевагу, тому приймайте себе таким, якими ви є, усвідомлюйте свій потенціал, і робіть все, що можете робити”, – каже Гельгі.

24-річна дівчина вже досягла світового рекорду в 2014 році, коли її назвали найвищою в світі підлітком, яка живе на свті. З тих пір вона використовує свою популярність для захисту людей з рідкісними захворюваннями. Через проблеми з рухливістю, Гельгі в основному пересувається в інвалідному візку, хоча також ходить за допомогою ходунків.

Головний редактор Книги рекордів Гіннеса Крейг Глендей сказав, що для нього було “честю” записати цей рекорд.

“Її неприборканий дух і гордість за те, що вона виділяється з натовпу, надихають інших”, – сказав Глендей.

Найвищий з нині живих людей в світі, Султан Косен, теж із Туреччини. Його зріст в 2018 році був 251 см. Найвищою жінкою, яку коли-небудь зареєстрували, була Цзен Цзіньлянь з китайської провінції Хунань. Її зріст був 246,3 см до смерті в 1982 році.

Турок зберіг світовий рекорд як власник найдовшого носа на планеті. Ніс Мехмета Озюрека має 8,8 см від перенісся до кінчика. Він протягом 11 років визнається як найдовший в світі.