Не бийте і не кричіть на дітей: головні заборони дня

Головна Сторінка » Не бийте і не кричіть на дітей: головні заборони дня

30 липня віряни вшановують день пам’яті великомучениці Марини.

Марина або Маргарита була римською дівою-християнкою. Про її життя мало що відомо. Але знаємо, що народилася вона в Антіохії. Її батько був язичницький жрець, а мати померла під час пологів. Дитину виховувала няня, яка була таємною християнкою.

В юному віці Марина прийняла хрещення і вирішила віддати своє життя служінню Господу. Однак роки йшли і дівчина стала дуже вродливою. Захотів одружитися на ній римський префект Олівій, але дівчина відмовилася. Невдале залицяння закінчилося тим, що префект потягнув Марину до суду. Там вона відмовилася поклонятися язичницьким богам. За це її засудили до смертної кари. Спалити дівчину не вдалося. Її тіло залишилося неушкодженим. Тому їй відрубали голову мечем.

Що не можна робити в цей день

Не варто займатися важкою фізичною працею.

Категорично заборонено лаяти чи бити дітей.

Не можна дивитися на блискавки, які часто з’являються без дощу і грому. Можна осліпнути.

Народні прикмети

Гроза вказує на дощову осінь та зиму з великою кількістю заметіль;

до обіду спекотно, а після холоднішає чекайте на сонячну погоду наступного дня;

на небі білі хмари і дощ погода зміниться;

спалахи блискавиць означають, що добре вродять горіхи.

В народі 30 липня називали Марининим днем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Іллі заборонено купатись. Чому

Часто в цей період йдуть дощі чи грози. Вважається, що особливо небезпечною є блискавка, яка може влучити в будинок і почати пожежу. Тому наші предки молилися Марині, щоб та захистила оселю від вогню.

Марину також вважали покровителькою рибалок. Тому день вважається вдалим.

29 липня віряни вшановують священномученика Афіногена і десять його учнів. Цього дня заборонено лихословити, сваритися. Не можна лаятися подружжю і виносити сміття з дому, щоб випадково не винести благополуччя і щастя.

У святих просять сили духу, щоб витримати всі життєві негаразди. Також можна помолитися про швидке відновлення миру. Цей день дуже добре провести в сімейному колі.