Північна Корея участю у війні проти України хоче забезпечити своїх військових досвідом ведення бойових дій, адже війна “може поширитись з Європи на Азійський континент”.
Пхеньянський режим, не просто дає своїх солдатів Росії, у нього є власні інтереси та цілі, сказав представник України на засіданні Радбезу ООН Сергій Кислиця.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Пріоритет один – не допустити поразки”: майбутні перспективи України
“Ці військові КНДР, особливо офіцери, які переживуть війну, повернуться у свою країну, маючи винятковий досвід у веденні сучасної війни. Питання у тому, як саме КНДР буде використовувати цих досвідчених військових. І ми всі знаємо відповідь. Ми знаємо, що війна може поширитись з Європи на Азійський континент. Саме тому ці військові прибули в Росію. І швидше за все, вони будуть використовуватись не лише в Україні, а й у своєму регіоні”, сказав Кислиця.
Подаємо ще кілька цитат із сьогоднішнього виступу Сергія Кислиці:
“Ось чому ми закликаємо до дії. І якщо Рада Безпеки паралізована присутністю Росії, то ми повинні шукати інші формати і форми таких дій. Ми час від часу чуємо, що Росія ніколи не перетне ту чи іншу червону лінію цивілізованого світу. Але відкрийте очі! Росія не перетинає ваші червоні лінії – вона йде червоною доріжкою. Килим, витканий зі слабких відповідей, необґрунтованих надій і самозаспокоєності”.
“це навіть не червоний килим, а річка крові, яка потекла в той момент, коли Росії дали радянське місце в цій палаті”.
“Чи потрібно мені нагадувати кому-небудь, чия кров тече в цій річці?”
“Що ще має статися, щоб світ нарешті прийняв істину про те, що Росія не припинить і надалі руйнувати наріжні камені глобальної безпеки, доки їх не буде демонтовано або доки Росію не буде зупинено? І це не панікерське пророкування кінця світу від експерта на політичному ток-шоу. Це просто опис того, що відбувається у вас на очах – той самий серіал “RUtflix”, який ми всі дивимося”, – сказав Кислиця.
Відправку солдатів КНДР на війну проти України на засіданні Ради Безпеки ООН назвали “дезінформацією”. Таку заяву зробив постійний представник Росії при ООН Василь Небензя.