Не грюкайте дверима і забудьте про великі фінансові витрати: заборони дня

Головна Сторінка » Не грюкайте дверима і забудьте про великі фінансові витрати: заборони дня

28 березня віряни вшановують преподобного Іларіона Нового.

Він був відомим християнським святим, який жив у VIII столітті. Він народився в Кападокії і змалку був навчений Святому Письму. У двадцятирічному віці Іларіон покинув свою родину та майно, щоб стати монахом у монастирі біля Візантії. Пізніше він став учнем святого Григорія Декаполита.

Іларіон намагався наслідувати преподобного Іларіона Великого, через що й отримав прізвисько “Новий”. Він був відомий своїми подвигами у пості, молитвах та інших чернечих практиках. Згодом Іларіон став ігуменом монастиря Пелекита, де він здійснював чудеса, зцілював хворих і виганяв злих духів.

У час правління імператора Лева V Вірменина, Іларіона переслідували через вшанування святих образів. Його ув’язнили і піддали мукам за відмову прийняти іконоборну єресь. Після смерті Лева новий імператор Михайло II звільнив Іларіона і він оселився у відокремленій келії.

Прикмети

Ластівки почали вити гнізда біля будинків – до прохолодного літа.

Кішка спить, ховаючи ніс, – чекайте на морози.

Вдень дощить – до багатого урожаю.

Що не можна робити, а що дозволено

Дівчатам не дозволяється піднімати з землі монети. Можна залишитися самотньою назавжди.

Заборонено пити алкогольні напої, інакше все життя людину переслідуватиме біда.

Не можна грюкати дверима, до будинку прийдуть нещастя і хвороби.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як назвати новонароджену дитину: дні ангела у квітні

Забудьте про великі фінансові витрати – інакше втратите все, що маєте.

Цей день сприятливий для прибирання. Очищаючи оселю від бруду, ви також очистите її від негативної енергії. Не забудьте сходити до лазні, щоб відмитися від всіх негараздів.

Квітень буде багатий на велику кількість важливих церковних свят. Одне з них – Вхід Господній у Єрусалим. В народі його називають Вербною неділею.

Також варто не забувати про поминальні батьківські суботи. Цього року це субота третьої седмиці Великого посту – 6 квітня і субота четвертої седмиці Великого посту – 13 квітня. Що українці відзначають за новим церковним календарем розповість Gazeta.ua.