“Не любите українців, бо вони вас гасять як собак”: чеченка “рознесла” росіян

Головна Сторінка » “Не любите українців, бо вони вас гасять як собак”: чеченка “рознесла” росіян

У Фінляндії чеченка ефектно поставила на місце пару росіян.

Жінка заявила, що не може терпіти громадян РФ, які підтримують всі ті звірства, які їхня влада чинила спочатку над чеченським народом, а зараз над українцями. Відео з жінкою поширили у мережі. Чеченка буквально “рознесла” росіян, які так люблять свою країну, але чомусь приїхали у Гельсінкі, пише Obozrevatel.

Так, коли росіянин спитав у чеченки, чому тоді вона розмовляє російською, якщо так не любить росіян, та з легкістю перейшла на чеченську, а потім на англійську мову.

Жінка зазначила, що може спілкувати шістьма мовами, а її російські “співрозмовники” й свою рідну мову не здатні нормально осягнути.

“Я чеченка і розмовляю шістьма мовами. А ти знаєш свою с**ну російську і все. Може, фінську вивчили ще, щоб громадянство тут отримати”, сказали жінка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У туристичній Хургаді акула З’ЇЛА РОСІЯНИНА: відео 18+

У розмові чеченка також перейшла на українську мову та пораділа за те, що українці зараз ліквідовують окупантів.

“А ви не любите українців, бо вони вас гасять як собак? А чому ти в обличчі змінився, коли я сказала про українців?” сказала вона.

Також жінка зазначила, що у Фінляндію вона була змушена переїхати, оскільки раніше Росія приходила “визволяти” і її народ.

“Я живу тут 13 років, тому що ви прийшли до мене додому, ви зруйнувати мій дім. Ніхто до мене не приходив? Ви підтримували все це! Єльцина, а потім цього ботоксного п***раса”, обурено наголосила жінка.

У Німеччині неадекватна росіянка накинулася на українських біженок у громадському транспорті.

Росіянка обурилася, що українські біженки доглядають за собою та ще й отримують соціальні виплати. Відео інциденту з’явилося у мережі.

За її версією, українки тікають у Німеччину не від російських бомбардувань, а для заняття проституцією.

Втім сама росіянка розставляла в автобусі ноги та пропонувала зняти на відео свої геніталії. Причиною гніву стала патріотична футболка українки.