“Не обов’язково кордони 1991”: Зеленський сказав, за яких умов Путін поверне всі українські території

Головна Сторінка » “Не обов’язково кордони 1991”: Зеленський сказав, за яких умов Путін поверне всі українські території

Російський диктатор Володимир Путін може повернути Україні всі захоплені території і без виходу ЗСУ на кордони 1991 року.

Для цього достатньо буде повернути території, окуповані Росією у 2022 році після початку великої війни. Про це президент України Володимир Зеленський повідомив в інтерв’ю CBS News.

Він наголосив, що для перемоги Україні потрібна зброя від західних партнерів, а також посилення санкцій проти Росії та блокування всіх економічних зв’язків із Кремлем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський прийшов в РНБО після звільнення Данілова і назвав п’ять завдань

За словами Зеленського, українським військовим не обов’язково виходити на кордони 1991 року, а достатньо буде повернути території, окуповані Росією після початку великої війни.

Президент вважає, що в такому випадку Путін втратить силу всередині РФ і поверне захоплені території.

“Лише тоді Путін буде готовий до діалогу. Тоді вимогою цивілізованого світу до нього має стати визволення всіх українських земель”, – заявив Зеленський.

У п’ятницю, 29 березня, президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного головнокомандувача.

Під час нього обговорювали наслідки ударів окупантів по енергетиці та нові поставки зброї. Про це глава держави повідомив у Telegram.

За скликання відповідав новий секретар РНБО Олександр Литвиненко.