“Не пишіть х*рню” – Мірошниченко показала, як виховує прийомного сина і відреагувала на “поради” в мережі

Головна Сторінка » “Не пишіть х*рню” – Мірошниченко показала, як виховує прийомного сина і відреагувала на “поради” в мережі

Дружина ведучого Тимура Мірошниченка Інна показала, як розвиває прийомного сина Марселя.

У своєму Instagram зазначила, що вчить дитину їсти руками, адже це допомагає пізнавати світ.

“Вчимо Марселя їсти руками. Торкатися їжі, розмазувати її. Хто пропустив, Марсель не торкається їжі взагалі. А це проблема для розвитку моторики, пізнання світу і т.д. Але поки йде важко. Буде сидіти над тарілкою голодний і ридати, поки я не підійду й не погодую”, поділилась жінка.

Додала, що скоріше за все, хлопчик шульга. Звернула увагу Інна й на те, що Марсель навчився показувати вказівний жест.

“З Мією і Марко (старші діти подружжя Gazeta.ua) я навіть не здогадувалась, який важливий оцей вказівний жест. А тут невролог, психолог, нейропсихолог, педіатр всі питають: “вказівний жест є?”. Немає. І коли я питаю, як розвивати мовлення і т.д., то всі такі: “Почекайте, поки вказівного жесту немає, далі не йдемо”. І от він з’явився тиждень тому”, пораділа Інна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не знала, що вагітна: Мірошниченки вперше розповіли про матір прийомного сина

Підписники в особистих повідомленнях написали жінці чимало порад. На що вона емоційно відповіла.

“Не пишіть усяку х*рню по типу: “от я теж руками не їла і нормальна виросла”, не страждайте фігнею. Не показуйте свою недалекість, насміхаючись над підходами лікарів і порівнюючи себе або свою здорову дитину в сім’ї з дитиною, яка має вроджені травми та вади розвитку. У нас є перелік компетентних спеціалістів, які ведуть нашого сина. І серед цього переліку немає “одна мамка з інсти”, наголосила Мірошниченко.

За словами жінки, лікарі не просто так запитують про досягнення дітей.

“Ці речі питають не для того, аби “поговорити”. І не для того, аби оцінити, чи класно ви займаєтесь з дитиною. А щоб помітити важливі “червоні прапорці”, які вказуватимуть на ту чи іншу проблему. Тож якщо у вашої дитини не було проблем, це не означає, що всі інші самі якось виростуть”, підсумувала блогерка.

Марсель народився дуже рано з вагою 1,4 кг. Через це у нього є проблеми з психологічним розвитком. Крім цього, у названого сина Мірошниченків викривлена грудна клітка, є травми головного мозку. Також у хлопчика грижа і проблеми з очима. Раніше Мірошниченки повідомляли, що від малюка багато хто відмовлявся. Але їх не зупинило навіть те, що він може ніколи не заговорити.