Не скручуйте в трубочку і не згинайте: як ставитись до грошей, щоб їх ставало більше

Головна Сторінка » Не скручуйте в трубочку і не згинайте: як ставитись до грошей, щоб їх ставало більше

Є чимало прикмет, які стосуються грошей. В народі побутує думка “гроші люблять рахунок”, “гроші люблять тишу”. Це ознака, що дло них треба ставитися з повагою і у відповідь вони віддячать.

Gazeta.ua розповість, що треба знати про ставлення до грошей, щоб вони ніколи не закінчувались, а лише примножувались.

Якщо гроші маєте на банківському рахунку, то частину з них варто зберігати і вдома. Найкраще – у шкатулці із замком та подалі від сонячного проміння.

Де класти гроші, щоб їх ставало більше

До грошей потрібно ставитися дбайливо. Це найважливіше правило збереження грошей. Не можна м’яти купюри, розпихати їх по кишенях, згортати в трубочку. Навіть перегинати їх посередині вкрай небажано. Тримати купюри потрібно в портмоне, причому, не перевертаючи їх догори дригом. Більш того, фахівці з фен-шую настійно рекомендують складати купюри по ранжиру, щоб відкриваючи гаманець, ближче до вас знаходилися найбільші купюри, а в міру видалення їх номінал знижувався.

Звичка носити гроші у кишені та ще зім’ятими призводить до бідності. Позбудьтесь такої звички. Банкноти й копійки носіть у гаманці.

Складайте гроші у правильній послідовності від малих купюр до великих.

Гроші краще зберігати подалі від електричних приладів, особливо мікрохвильовки чи витяжки. Також кладуть по монетці у шафу до круп та в холодильник. За прикметами, “щоб не знати голоду”.

У пачці з грошима обов’язково має бути парна кількість купюр, інакше гроші швидко підуть від вас.

Як ділитися грішми, щоб вони ніколи не закінчувалися

Не позичайте гроші ввечері і в понеділок, бо тоді будуть постійні фінансові труднощі. Якщо ви позичили гроші, необхідно віддавати борг дрібнішим номіналом, ніж ви брали.

Якщо ви щось купуєте, гроші варто передавати продавцеві чи касирові у складеному вигляді. В жодному разі не можна передавати гроші в руки. Покладіть на стіл чи на прилавок. Тоді у вас ніколи не буде фінансових негараздів.

Прикмети

Якщо отримали зарплату чи гонорар, не витрачайте гроші в той день. Нехай уся сума полежить до ранку.

Радійте будь-якій сумі отриманих грошей, навіть якщо вона невелика. Так у вас з’явиться їх ще більше.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вічне “немає грошей”: які фрази прирікають дитину на бідність

Не бійтеся витрачати гроші на свої бажання й потреби, інакше ваш фінансовий потік через страх може бути перекрито.

Якщо вам до рук потрапила брудна чи пошкоджена купюра, намагайтеся одразу її витратити. Такі гроші не слід тримати в гаманці, вони мають важку енергетику.

Не зберігайте чеки в гаманці, одразу викидайте їх чи кладіть в інше місце, бо вони притягуватимуть ще більше витрат.

Не можна залишати решту на касі, бо на вас чекатимуть фінансові втрати.

Гаманець не тільки призначений для зберігання та носіння грошей, а й може стати маленьким амулетом для залучення удачі. Але важливо знати, які речі варто носити у своєму гаманці, щоби притягнути благополуччя.

Червоні стрічки та амулети символи захисту від фінансових труднощів. Можна помістити червону стрічку у свій гаманець у прихований відділ. Вважається, що вона може оберігати від неприємностей і приносити успіх у життя.