Не тільки звільнять міністра. У Раді анонсували кадрове призначення

Головна Сторінка » Не тільки звільнять міністра. У Раді анонсували кадрове призначення

Новим головою Фонду державного майна призначать Віталія Коваля.

Про це у середу повідомили голова парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія і народний депутат від “Голос” Ярослав Железняк.

“Ще одне кадрове призначення тижня – новий голова Фонду державного майна України. Кандидат – очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль”, – заявив Арахамія.

Коваля призначили головою обласної адміністрації при прем’єрстві Олексія Гончарука, у вересні 2019-го, нагадав Железняк.

“Згідно біографії, КМС (кандидат у майстри спорту. – Gazeta.ua) з греко-римської боротьби. Перший віцепрезидент Всеукраїнської федерації греко-римської боротьби. Могли б одразу і міністром спорту”, – прокоментував нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розкрадання армійських грошей: суд відпустив екснардепа додому

Також, зі слів нардепа, Верховна Рада розгляне звільнення міністра молоді та спорту, призначення дорадчої групи експертів з відбору суддів Конституційного суду і затвердить державний бюджет на 2024-ий рік.

Раніше ЗМІ повідомляли, що міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт хоче піти з посади. Вчора Арахамія заявив, що звільнять одного з міністрів.

У вересні Верховна Рада призначила Рустема Умєрова міністром оборони. Перед цим звільнив з цієї посади Олексія Резнікова.

Того ж місяця уряд затвердив проєкт державного бюджету на 2024 рік. Ключовий акцент зроблено на питаннях оборони та безпеки, сказав прем’єр.