Не виносьте з дому сміття і не позичайте гроші: головні заборони дня

Головна Сторінка » Не виносьте з дому сміття і не позичайте гроші: головні заборони дня

10 листопада віряни вшановують апостолів від 70 Ераста, Олімпа, Родіона, Сосіпатра, Куарта (Кварта) і Тертія.

Ераст був народжений у заможній сім’ї, а згодом у вже дорослому віці став учнем святого Павла. До того моменту він працював міським економом у місті Коринфі. Він супроводжував Павла у його подорожах і був з ним у в’язниці. Пізніше він став єпископом Тирани, де і помер у мирі.

Олімп був одним з улюблених учнів Павла, який згадує його у своїх посланнях. Він був одним з тих, хто залишився з Павлом у Римі, коли інші відступили від нього. Він також був одним з тих, хто підтримував Павла у його останні години перед стратою. Олімп був також мучеником за християнську віру.

Родіон був родичем Павла, якого він називає “моїм співтоваришем”, у посланні до римлян. Він був одним із перших проповідників Євангелія у Римі і заснував там християнську громаду. Він також був мучеником за християнську віру і похований у Римі.

Сосіпатр був другом і співробітником Павла, який згадує його у своїх посланнях. Він був родом із міста Верея, де перейшов у християнство під впливом проповіді Павла. Він супроводжував Павла у його подорожах і допомагав йому у проповіді. Він також був єпископом Іконії, де і помер у мирі.

Куарт або Кварт був також другом і співробітником Павла, який згадує його у своїх посланнях. Він був родом із міста Дерба, де перейшов у християнство під впливом проповіді Павла. Він супроводжував Павла у його подорожах і допомагав йому у проповіді. Він також був єпископом Береї, де і помер у мирі.

Тертій був секретарем Павла, який написав за його диктовкою послання до римлян. Він також згадує себе у цьому посланні, вітаючи римських християн. Він був одним із тих, хто супроводжував Павла у його подорожах і допомагав йому у проповіді. Він також був єпископом Іконії, де і помер у мирі.

Святий мученик Орест був лікарем, який жив у iii столітті в місті Тіані в Каппадокії. Він був християнином і допомагав багатьом хворим і страждальникам. Він також проповідував Євангеліє і обертав до християнства багатьох язичників. За це він був затриманий і відведений до імператора Діоклетіана, який намагався спокусити його обіцянками і погрозами, але Орест залишався вірним Христові. Тоді імператор наказав його піддати жорстоким катуванням, але Орест не втрачав мужності і терпіння. Він був побитий, розірваний гачками, спалений вогнем, кинутий у киплячу воду, але Бог захищав його від смерті. Нарешті, Орест був приведений до храму Аполлона, де йому наказали принести жертву ідолу, але Орест відмовився і зневажливо висловився про язичницького бога. Тоді з храму вийшов величезний змій, який накинувся на Ореста і вкусив його за шию. Орест помер, висловивши свою любов до Христа. Його тіло було поховане християнами, а змій був знищений блискавкою.

Прикмети

Іній на деревах означає, що зима буде суворою.

Вже лежить сніг зима буде теплою, вітряною.

Стоїть туман до потепління.

Що сьогодні не можна робити

Цього дня не варто проводити генеральне прибирання в будинку та виносити з оселі сміття. Вважалося, що разом з ним можна винести сімейне щастя.

Не варто позичати або брати гроші можна нажити фінансових проблем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно носити шпильку від пристріту: ви цього точно не знали

Заборонено сваритися, особливо з рідними. Конфлікт може затягнутися надовго.

Що можна робити сьогодні

Будь-які хороші справи, які були зроблені на Родіона, повернуться сторицею.

День чудово підходить для примирення, а також приємних розмов з родиною.

В цей день прийнято носити лише світлий чистий одяг.

Відтепер Собор Архистратига Михаїла за новим церковним календарем будемо святкувати восьмого листопада. Раніше відзначали 21 листопада.

Відповідно, змінився і день іменин всіх тих, хто має ім’я Михайло. В цей день заборонено виконувати будь-яку фізичну роботу. Краще піти до церкви і помолитися за здоров’я рідних.

На Михайла в давнину намагалися займатися благодійністю або допомагати людям, які потребували їхньої допомоги. День вважався вдалим для вирішення проблем, які виникли в сім’ї.