Німеччина зможе самостійно постачати ракети до Patriot для України

Головна Сторінка » Німеччина зможе самостійно постачати ракети до Patriot для України

Німеччина потенційно отримає змогу постачати Україні ракети для американських систем протиповітряної оборони Patriot, адже нещодавно запустила власне виробництво такого озброєння.

Про це заявив німецький генерал-майор Крістіан Фройдінг під час брифінгу, передає Gazeta.ua.

За словами генерала-майора, у країні вже почала працювати незалежна від США виробнича лінія для ракет до Patriot.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: США вчетверо збільшують закупівлю ракет Patriot

Очікується, що перші ракети, виготовлені на німецькому заводі, будуть готові до постачання у 2026-2027 роках. За словами Фройдінга, Берлін зможе передавати ці ракети Києву без узгодження з Вашингтоном.

Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц повідомив про готовність уряду закупити в США ще кілька комплексів протиповітряної оборони Patriot і передати їх на озброєння Збройним силам України.

Очільник німецького уряду також повідомив, що звернувся з проханням до президента США Дональда Трампа стосовно передачі цих систем. За словами Мерца, у США є достатньо комплексів Patriot, хоча частина з них необхідна для захисту власної території. При цьому остаточного рішення щодо можливого постачання ще не ухвалено.