Nintendo пообіцяла до наступного року представити нову портативну консоль

Головна Сторінка » Nintendo пообіцяла до наступного року представити нову портативну консоль

Корпорація Nintendo планує випустити наступну консоль Switch до квітня 2025 року.

У звіті про фінансові результати за рік прогнозують уповільнення продажів консолей Switch. Сподіваються продати 13,5 млн портативних консолей. Минулого року продали 15,7 млн, пише The Verge.

Чистий прибуток може впасти на 39% разом із прогнозованим падінням доходу на 19%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Nintendo представила гру про Маріо у стилі 1990-х

Це все відбувається напередодні виходу консолі другого покоління, яку умовно називають Switch 2. Її обіцяють оголосити до 31 березня 2025 року.

“Протягом цього фінансового року ми оголосимо про наступника Nintendo Switch. Минуло понад дев’ять років, відколи ми оголосили про існування Nintendo Switch у березні 2015 року. Цього червня ми проведемо Nintendo Direct щодо лінійки програмного забезпечення Nintendo Switch для другої половини 2024 року, але майте на увазі, що не буде жодної згадки про наступника Nintendo Switch під час цієї презентації”, – сказав президент Nintendo Шунтаро Фурукава.

Ходять чутки, що нова консоль буде мати зворотну сумісність із Switch, а також можливості 4K.

Японська компанія Nintendo займається виробництвом і просуванням на ринок апаратного і програмного забезпечення для домашніх консолей та портативних систем. З моменту виходу Nintendo Entertainment System у 1983 році компанія Nintendo продала більше 4,3 мільярда примірників відеоігор і більше 692 мільйонів одиниць обладнання по всьому світі. Крім того, силами компанії створено такі відомі бренди ігрової індустрії, як Mario, Donkey Kong, Metroid, Zelda і Pokémon.