fbpx

Нові правила пасажирських перевезень в Україні поширюватимуться не на всіх

Головна Сторінка » Нові правила пасажирських перевезень в Україні поширюватимуться не на всіх

Нові правила міжрегіональних перевезень із 21 жовтня не стосуватимуться неповнолітніх пасажирів. Можливість отримати щеплення проти коронавірусу й оформити Covid-сертифікат для них зараз не передбачена.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Діти до 18 років зможуть користуватися громадським транспортом у поїздках між регіонами без негативних тестів на Covid-19 і сертифікатів чи міжнародних свідоцтв про щеплення. Для дітей від 12 років треба обов’язково використовувати захисні маски під час перебування в громадських місцях, зокрема транспорті”, – пояснив Ляшко.

Правила перевезення поширюються на повнолітніх осіб: громадян України, іноземців та осіб без громадянства. Ідеться про водіїв, членів екіпажу авіа- й залізничного транспорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У помаранчевій зоні карантину 15 областей

Кабінет міністрів затвердив нові посилені правила пасажирських перевезень на час карантину в регіонах із жовтим, помаранчевим або червоним рівень епіднебезпеки. Зміни до відповідної постанови уряд вніс 11 жовтня. За яких умов дозволять міжрегіональні перевезення пасажирів із 21 жовтня – дізнавайтеся за посиланням.