Новий еліксир здоров’я: науковці назвали фрукт, який б’є рекорди за вітаміном С

Головна Сторінка » Новий еліксир здоров’я: науковці назвали фрукт, який б’є рекорди за вітаміном С

Нещодавно дослідження вчених з Нової Зеландії показали, що два ківі здатні повністю задовільнити добову потребу людини у вітаміні С.

Цей екзотичний фрукт не лише містить достатньо аскорбінової кислоти для підтримки імунітету, а й здатний зміцнити його при регулярному вживанні хоча б тричі на тиждень.

Крім того, ківі має високу концентрацію клітковини, що сприяє покращенню травлення та загального самопочуття.

Експерти стверджують, що ківі може стати природною альтернативою вітамінним комплексам. Однак вони також підкреслюють, що фрукт не може повністю замінити різноманітне харчування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: М’ясо здатне руйнувати мозок: що виявили науковці

Особливу користь ківі виявили для курців, адже їхня потреба у вітаміні С на 30% вища, ніж у тих, хто не вживає тютюнових виробів. Крім того, тим, хто дотримується суворих дієт, ківі допомагає довше зберігати відчуття ситості, а людям, що вживають жирну їжу, він знижує негативний вплив таких продуктів на організм.

Вчені радять вживати по два ківі на день, однак це стосується лише здорових людей, у яких немає проблем зі шлунком, таких як гастрит. Оскільки ківі містить алерген, важливо вводити його в раціон поступово, щоб уникнути алергічних реакцій, таких як висипи чи набряки.

Отже, як стверджують експерти, ківі є справжнім природним суперфудом, який за кількістю вітаміну С та інших корисних речовин перевершує банани, апельсини, лимони та грейпфрути.

Регулярне вживання червоного м’яса може суттєво вплинути на організм. Виявляється, його можна їсти не частіше ніж двічі на тиждень. Червоне м’ясо – одне з найкращих джерел гемового заліза – форми заліза, яка має високу біодоступність і легко засвоюється організмом. Це робить його особливо цінним для людей з низьким рівнем заліза або його дефіцитом.

Велика кількість насичених жирів у червоному м’ясі може зробити його важкоперетравлюваним, а також у ньому відсутня клітковина.