Новий тариф на електрику для населення допоможе полагодити електромережі – депутат

Головна Сторінка » Новий тариф на електрику для населення допоможе полагодити електромережі – депутат

Перегляд тарифу на електроенергію для населення дасть змогу відновлювати пошкоджені ворогом електромережі, а також будувати нові. Про це заявив народный депутат та член комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Анатолій Костюх.

За його словами, зараз необхідно відновлювати електростанції та електромережі. Проте виникає питання, де брати на це кошти.

“1 червня у нас, уявімо собі, прийнятий новий тариф. І я думаю, скоріш за все, він буде прийнятий. Для системи це буде час не те, що підзаробити, наповнити ринок трошки грошима і, відповідно, за них побудувати й відновити мережі”, – наголосив Костюх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інформація про борги за електроенергію буде вноситися до кредитної історії українців

Раніше народний депутат Сергій Нагорняк заявляв, що збільшення тарифу на електроенергію для населення дозволить державним ГЕС та АЕС полагодити пошкоджене ворогом обладнання.

В Україні очікується підвищення цін на електроенергію для населення. Наразі розглядається кілька варіантів. Після підвищення тарифу, ймовірно, залишиться попередня градація той, хто споживає менше, платитиме за нижчим тарифом. Про це розповів голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус.

Проте остаточний варіант цін на світло ще не визначений.