“Обіцянка, якої ми обов’язково дотримаємося”: Мецола висловилась про вступ України в ЄС

Головна Сторінка » “Обіцянка, якої ми обов’язково дотримаємося”: Мецола висловилась про вступ України в ЄС

Україна нині наближається до членства в Європейському Союзі.

Цей шлях буде складним, але унікальним. ЄС виконає свою обіцянку щодо вступу України. Про це на спільному брифінгу з президентом Володимиром Зеленським під час другого Міжнародного саміту міст і регіонів заявила президентка Європейського парламенту Роберта Мецола.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У День Європи Зеленський прирівняв Путіна до Гітлера

“Ми наближаємося до українського майбутнього як члена європейського парламенту. Це та обіцянка, яку ми зробили минулого грудня, це та обіцянка, над якою працював Європарламент від перших днів. Це обіцянка, яку ми обов’язково дотримаємося. Шлях до вступу безумовно буде складним і український шлях багато в чому є унікальним”, – сказала Мецола.

Вона також наголосила, що Україна потребуватиме відбудови інфраструктури й економіки. Європарламент та країни ЄС будуть готові допомогти в цьому.

“Тому що Україна є Європа, а Європа – це Україна. І в цьому полягає наше партнерство заради перемоги”, – додала президентка Європарламенту.

Постійні представники країн-членів Європейського Союзу схвалили передання Україні надходжень від оподаткованих надприбутків заморожених російських активів, що є останнім кроком для введення в дію цього механізму.

Кошти підуть на підтримку відбудови та військової оборони України в умовах російської агресії.